ВИХОВАНЦІ ОДУВС СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ — ОДУВС
×

ВИХОВАНЦІ ОДУВС СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ

19-20 квітня 2018 року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася фінальна частина Конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання МВС України.

2Конкурс проходив відповідно до Наказу МВС України від 16.02.2018 року № 113 «Про оголошення у 2018 році конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів та студентів закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання». Члени конкурсних комісій працювали впродовж двох днів, аби визначити кращі з 85 робіт юних науковців у кожній з 11 номінацій.

3Керівником оргкомітету конкурсу виступив заступник директора Департаменту персоналу організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України Василь Кобко. Його заступниками – проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська та головний спеціаліст відділу організації освітньої та наукової діяльності ДПООНД Олександр Тарасенко.

До складу оргкомітету входив перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Албул.

Слід зазначити, що конкурс проводився з нововведеннями – шифруванням робіт учасників та перевіркою текстів за допомогою системи «Антиплагіат», що забезпечило можливість об’єктивно оцінити всі праці та обрати дійсно найкращі.

4Примітно, що номінаційні комісії очолювали працівники практичних підрозділів. Так, комісію у номінації «Кримінальне право і кримінологія» очолив заступник начальника Слідчого управління ГУНП у Львівській області Андрій Ткачик; у номінації «Науки оборонної та безпекової сфери держави» – заступник начальника ГУ ДСНС у Львівській області полковник служби цивільного захисту Юрій Кагітін; «Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза» – заступник прокурора Львівської області Галина Борейко; «Оперативно-розшукова діяльність і спеціальна техніка» – начальник Управління карного розшуку ГУНП у Львівській області Сергій Богданов; «Адміністративно-правові науки» – начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Львівській області Сергій Гривняк; «Інформаційні технології та кібербезпека» – начальник відділу протидії кіберзлочинам у Львівській області Карпатського управління кіберполіції Іван Канюс; «Тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка» – заступник начальника Західного територіального управління Національної гвардії України Сергій Скрипнюк; «Цивільно-правові науки» – голова Галицького районного суду м. Львова Ірина Волоско; «Психологічне забезпечення діяльності органів системи МВС» – начальник відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у Львівській області Олександр Ковбич; «Суспільні науки» – заступник голови Західного наукового центру НАН України і МОН України Олег Зинюк; «Економічні науки та фінанси» – Василь Скупейко, начальник відділу адміністрування єдиного внеску Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

5До складу номінаційних комісій також входили й представники нашого університету – начальник відділу організації наукової роботи Наталія Домброван, професор кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Ігор Горбаньов, завідувач кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки Артем Шелехов, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи Ірина Теслюк, доцент кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Ольга Косаревська та професор кафедри адміністративної діяльності ОВС та економічної безпеки Максим Корнієнко.

6За результатами конкурсу на підсумковому засіданні оргкомітету були затверджені рішення номінаційних комісій. Серед переможців – вихованці Одеського державного університету внутрішніх справ.

1 МІСЦЕ в номінації «Інформаційні технології та кібербезпека» посіла робота курсанта 2-го курсу факультету № 2 Таранюка В.В. за темою «Кіберпростір як джерело оперативної інформації для правоохоронних органів» (науковий керівник – завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення К.Ю. Ісмайлов).

2 МІСЦЕ в номінації «Економічні науки та фінанси» посіла робота курсанта 3-го курсу факультету № 3 Русавського В.О. за темою «Офшорні фінансові центри та легалізація злочинних доходів» (науковий керівник – завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін В.П. Маковій).

3 МІСЦЕ в номінації «Кримінальне право і кримінологія» посіла робота студентки 3-го курсу факультету № 4 Морозенко А.С. «Кримінологічна характеристика та запобігання наркозлочинності: регіональний вимір» (науковий керівник – завідувач кафедри теорії та історії держави і права А.М. Бабенко).

3 МІСЦЕ в номінації «Суспільні науки» посіла робота студента 2-го курсу факультету № 4 Ляшевич К.С. за темою «Гендерна рівність як один із засобів подолання правового нігілізму» (науковий керівник – завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін О.Я. Надибська).

3 МІСЦЕ в номінації «Науки оборонної та безпекової сфери держави» посіла робота курсанта 2-го курсу факультету № 2 Самотес Н.І. «Права дитини: проблеми охорони і захисту в умовах правової держави» (науковий керівник – доцент кафедри теорії та історії держави і права Л.Б. Тарасенко).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ТА ЇХ

НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ !