Вибір професії – вибір життя!

index-jpgoroimg_8138Декан факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ Поліна Балтаджи та доцент кафедри українознавства Юлія Шмаленко, за запрошенням керівництва школи № 56 Приморського району, взяли участь у батьківських зборах в 11-х класах.

Під час зустрічі батькам була надана детальна інформація як про умови вступу до університету, так і відповіді на питання щодо правил прийому до закладу вищої освіти системи МВС, а також помилок, яких припускаються абітурієнти під час подання документів, c6e0dcdb-de56-48c8-b619-a8ebf7b2990a6854bed7-387c-4734-b918-c0e552315544можливості поєднання навчання на різних формах у декількох навчальних закладах та отримання диплома “магістр права” на основі  диплома з іншої спеціальності.

Також професор кафедри українознавства Євгенія Тягнирядно зустрілася з учнями випускних класів загальноосвітньої школи № 107 І-ІІІ ступенів, а студент факультету №4 Олександр Боцул поспілкувався зі школярами загальноосвітніх шкіл № 30 index-jpgaaindex-jpgrngта № 113 Суворівського району міста Одеси. Слухач магістратури Ольга Буз завітала до загальноосвітньої школи № 130 Малиновського району.

Разом з цим, в рамках акції «Відвідай рідну школу» та профорієнтаційних заходів, студент факультету № 4 Огалюк Д. під керівництвом завідувача кафедри українознавства Олени Ситько відвідали Одеську спеціалізовану школу №17 І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області.
img_8136  img_8141 img_8149