В університеті відбувся розподіл майбутніх випускників-правоохоронців

04 грудня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся персональний розподіл випускників закладу вищої освіти 2020 року.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ректор університету В’ячеслав Аброськін привітав випускників з тим, що, закінчуючи Одеський державний університет внутрішніх справ, усі вони будуть працевлаштовані в територіальних підрозділах Національної поліції за отриманим фахом та набутою спеціальністю.

«Сьогодні відбудеться персональний розподіл, який визначить ваш подальший службовий шлях.

Бажаю успіхів у службовій діяльності, постійно підвищувати свій професійний рівень та майстерність, бути відданими Присязі та справі служіння українському народові», – зазначив очільник вишу.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Разом з цим, до курсантів звернувся заступник начальника управління – начальник відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області полковник поліції Анатолій Ізбаш: «Ми дуже вас чекаємо у 2020 році. На сьогодні некомплект в підрозділах досудового розслідування становить 70 посад. Молоді працівники нам потрібні. Бажаю вам, щоб усі ваші задуми здійснилися, щоб ви успішно закінчили цей заклад вищої освіти і всім відмінних оцінок».

Також серед присутніх була старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області капітан поліції Емілія Лаврик.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Майбутнім офіцерам були запропоновані посади відповідно до отриманої спеціалізації, а також доведено порядок проведення персонального розподілу.

Усього на посади в територіальні підрозділи Національної поліції розподілено 207 осіб: ад’юнкт денної форми навчання докторантури та аспірантури, 206 курсантів 3-го та 4-го випускних курсів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування.

Переважна більшість молодих фахівців повернеться для подальшого проходження служби до структурних підрозділів, з яких вони були направлені на навчання до університету.

На цьому заході кожен з курсантів підтвердив бажання продовжити власний шлях в підрозділах Національної поліції України.

Тож, по завершенню навчання молоді правоохоронці матимуть змогу перевірити отримані знання та навички в практичній діяльності.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????