До ОДУВС завітала представниця Консультативної місії Європейського Союзу

????????????????????????????????????20 травня Одеський державний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідала представниця Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні – тренер/радник з питань кримінальних розслідувань Хайке Коттман.

????????????????????????????????????Фахівець провела презентацію для групи курсантів 4 курсу факультету №3 на тему: «Розслідування фінансових злочинів». Під час презентації присутнім було надано повну інформацію щодо значення терміну «фінансове розслідування», методів фінансових розслідувань, особливостей ведення тощо. Представниця КМЄС відмітила, що головна мета фінансових розслідувань – виявити та задокументувати рух коштів під час злочинної діяльності.

???????????????????????????????????? Хайке Коттман наголосила, що такі розслідування зазвичай насичені роботою з документацією, яка охоплює такі дані, як інформація щодо банківських рахунків, документи на нерухомість, реєстри транспортних засобів тощо, з чого можна зробити висновок, що такого роду розслідування в більшості випадків зосереджені на зборі та аналізі інформації. Впродовж презентації весь теоретичний матеріал підкріплювався прикладами з практичної діяльності та статистичними даними.

Захід пройшов у робочій атмосфері, курсанти були зацікавлені наданою інформацією та охоче ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????