УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Пора навчання – це найкраща пора в житті людини. Тож, шановні курсанти-випускники Одеського державного університету внутрішніх справ, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі на кращий відеоролик «Моє курсантське життя в ОДУВС».

Переможець конкурсу отримає цінний приз від ректора університету генерала поліції другого рангу В’ячеслава Аброськіна.

Знайдіть натхнення, розкажіть вашу неповторну історію та зніміть ролик про активне курсантське життя, насичені й цікаві роки навчання в улюбленому виші.

Відеороботи потрібно надіслати на електронну адресу vzgoduvs@i.ua до 01 липня 2020 року.

Нагородження переможця конкурсу відбудеться 04 липня – в день випуску поліцейських Одеського державного університету внутрішніх справ.

Не втрачайте можливості ще раз заявити про себе!