• Українська
  • English
×

Урочистий випуск поліцейських ОДУВС

Сьогодні, 5 липня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся урочистий випуск поліцейських та посвячення їх у захисники правопорядку. 70 молодих офіцерів поповнили лави Національної поліції України.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З успішним завершенням навчання та отриманням першого офіцерського звання випускників вітали керівники місцевої влади, правоохоронних структур, ветерани, почесні гості та найрідніші у їхньому житті люди, які завжди підтримують та надихають.

Ось і настала довгоочікувана мить – вручення дипломів випускникам. Першими дипломи й первинне спеціальне звання «старший лейтенант поліції» отримали відмінники. За козацькою традицією, заступник Голови Національної поліції – начальник Департаменту захисту економіки генерал поліції третього рангу Ігор Купранець здійснив посвячення випускників у захисники правопорядку. Дипломи з відзнакою вручили ректор університету генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук та директор Департаменту з питань режиму та службової діяльності МВС Юрій Терещенко.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Варто зазначити, що цьогоріч серед випускників-відмінників стипендіат Верховної Ради України, призер Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Володимир Русавський, а також призерка Чемпіонату України серед дорослих з гирьового спорту, багаторазова чемпіонка Одеської області з гирьового спорту кандидат у майстри спорту України з гирьового спорту Анастасія Болтянська та чемпіон обласних студентських ігор з гирьового спорту та багаторазовий чемпіон Одеської області з гирьового спорту кандидат у майстри спорту України з гирьового спорту Віктор Заікін.

Далі право для вручення дипломів та посвячення у захисники правопорядку випускників, яким присвоєно офіцерське звання «лейтенант поліції», було надано почесним гостям, членам Вченої ради та керівництву факультету № 3.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З привітальним словом до випускників вишу, колег, ветеранів, батьків та гостей заходу звернувся директор Департаменту з питань режиму та службової діяльності МВС Юрій Терещенко, який оголосив вітальну адресу Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, зазначивши: «Служити суспільству — велика відповідальність і висока довіра. Немає сумніву в тому, що ви зумієте вміло використовувати набуті знання та навички для успішного виконання завдань із забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку, з гідністю будете нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки».

«Цього дня розпочинається новий етап вашого життя. Підтвердивши свою готовність служити Українському народові, протистояти злочинності та зміцнювати правопорядок у державі, ви вже завтра поповните лави Національної поліції. Будьте прикладом дисциплінованості, відповідальності, самовідданості та мужності. Ніколи не втрачайте віри в завтрашній день, упевненості у власних силах і знаннях, цілеспрямованості та сміливості в досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя!», – додав очільник Департаменту.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Від імені керівництва Національної поліції України молодих офіцерів привітав заступник Голови Національної поліції – начальник Департаменту захисту економіки генерал поліції третього рангу Ігор Купранець, який наголосив: «Сьогоднішній лозунг Національної поліції – «Служити та Захищати». Ми повинні з вами чітко розуміти, що ми працюємо для людей, для того, щоб люди розуміли, що поліція України є тією сервісною службою, яка 24 години на добу 7 днів на тиждень стоїть поруч і готова завжди прийти на допомогу. Вам випала честь служити в оновленій поліції Європейського зразку, яка на сьогоднішній день продовжує реформуватися і здебільшого від вас буде залежати, якою вона буде в майбутньому. Щиро вітаю вас зі святом. Бажаю вам міцного здоров’я, професійної вдачі та всього найкращого в особистому житті».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Зі словами привітань до усіх присутніх також звернувся начальник ГУНП в Одеській області генерал поліції третього рангу Олег Бех: «Сьогодні свято у наших випускників, свято в нашій великій родині поліцейських. Вже найближчим часом випускникам випаде дуже важка праця, однак вона дуже важлива, тому що ви будете служити і захищати народ України. Це не легкий шлях, для цього потрібні гарні знання та вміння приймати своєчасні рішення, щоб кожен правопорушник поніс відповідне покарання за свої діяння. Я хочу побажати вам міцного здоров’я, терпіння. Ми зробимо все необхідне, щоб вас підтримати, для того щоб ви мали можливість використати всі знання, які ви отримали під час навчання».

Наостанок ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, звертаючись до випускників, зазначив: «Ви пройшли не простий шлях: з молодих абітурієнтів і потім курсантів за 4 роки ви стали офіцерами, здобули теоретичні і практичні знання. Ви – обличчя нової поліції, я цим дуже пишаюся і вдячний батькам за терпіння. Я переконаний, що ви будете з гідністю нести високе звання поліцейського – випускника Одеського державного університету внутрішніх справ».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Хвилюючим моментом для усіх присутніх став перший офіцерський вальс. Завершилося свято церемонією прощання з прапором Одеського державного університету внутрішніх справ та проходженням урочистим маршем. А на щастя, за доброю традицією, випускники підкинули вгору монети.

Далі молодих правоохоронців очікували вітання від рідних, друзів, старших колег, наставників, педагогів та ветеранів служби. Ще вчорашні курсанти дякували за науку та підтримку на цьому сповненому труднощів шляху становлення.

Вітаємо випускників із закінченням навчання, бажаємо високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у всіх життєвих починаннях!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????