Участь представників ОДУВС у конференції з протидії підлітковій злочинності

0-02-05-c179f3baba7441345e901ced1ffb782d288ee0ec240f2d9fb8da677f4737094a_6d8b9c9a9 листопада, в рамках взаємодії з освітніми закладами м. Одеси та Одеської області, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Артем Шелехов та доцент кафедри майор поліції Руслан Карагіоз взяли участь у конференції працівників закладів освіти Одеської області «Стан протидії підлітковій злочинності в Одеській області та дотримання прав дітей, які потрапили в конфлікт із законом».

Під час конференції було обговорено проблемні питання відповідальності підлітків за вчинення правопорушень та їх попередження, питання пробації щодо неповнолітніх як механізму запобігання злочинності серед учнівської молоді та інші.

Доцентом кафедри Русланом Карагіозом зроблено доповідь з вкрай актуальної тематики – протидії булінгу в закладах освіти, проведено профорієнтаційні заходи.