ЦЕНТР УКРАЇНСЬКО-ЄВРОПЕЙСЬКОГО НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ПІДВІВ ПІДСУМКИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СТАЖУВАННЯ З ЮРИДИЧНИХ НАУК

2Наприкінці минулого року в Європейському університеті Віадріна у м. Франкфурт-на-Одері (Федеративна Республіка Німеччина) було організовано науково-педагогічне стажування за напрямом: «Організація навчального процесу для здобувачів юридичної освіти, інноваційні методи навчання у закладах вищої освіти України та ЄС».

Організаторами наукового заходу виступили Європейський університет Віадріна (ФРН) та Центр Українсько-Європейського співробітництва.

Для участі в стажуванні були запрошені науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають юридичну освіту.

Серед науковців та освітян, які успішно пройшли стажування, представники нашого університету:

34Албул Сергій Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

Дундич Лейла Валеддинівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін, Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ.

Вітаємо колег з успішним завершенням стажування та отриманням міжнародних сертифікатів!

Джерело: https://cuesc.org.ua/novini/tsentr-ukrayinsko-yevropejskogo-naukovogo-spivrobitnitstva-pidviv-pidsumki-naukovo-pedagogichnogo-stazhuvannya-z-yuridichnih-nauk/