Театральне дозвілля вихованців ОДУВС

4 листопада курсанти 2-го та 3-го курсів факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі провідного фахівця факультету підполковника поліції Володимира Богача відвідали Одеський академічний український  музично-драматичний театр ім. В.Василька та переглянули виставу «Місто мого  дитинства».

img_0014«Моєму рідному місту присвячується…», — звучить на самому початку  вистави. Це — історія про Одесу, яку ми всі любимо і бережемо у своєму серці, навіть коли живемо на іншому кінці світу. На сцені відтворено атмосферу Одеси 70–80-х років минулого століття.

Історію одного старого одеського будинку розповідає зі сцени Стасік Остапчук, який, за твердим переконанням його матері Олени Остапчук, неодмінно мав стати «майбутнім геніальним скрипалем», а наразі він — звичайний одеський хлопчисько 12 років.img_0007

Мешканці будинку живуть однією великою сім’єю, розділюючи радісні й сумні події в житті один одного. Наприклад, дорослий вже син Марії Іванівни, Андрій, збирається одружуватись. Але ж це їхня спільна дитина! Його ростили, виховували всі разом, тож сусідам не байдуже, хто буде Андрієвою обраницею.

Коли ж загроза нависла над їхнім старим будинком, усі, як один, кинулися на порятунок.

Чуття єдиної родини, унікальний гумор, відкритість та щирість у світосприйнятті, у ставленні до людей, до життя — все це об’єднує сусідів у братство, ім’я якому — одесити.

img_0002img_0005  img_0011