Студентам ОДУВС розповіли про кар’єру юриста в органах юстиції

????????????????????????????????????????????????????????????????????????В Одеському державному університеті внутрішніх справ з метою формування та підвищення правової свідомості громадян, серед студентів факультету № 4 представниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області проведено лекцію за темою «Стажування та робота в органах юстиції».

Зустріч пройшла за участю першого проректора університету Павла Берназа. Керівник юстиції Одещини Руслан Сауляк розповів про основні напрямки роботи Головного територіального управління юстиції в Одеській області та його структурних підрозділів і запросив студентів пройти стажування в органах юстиції.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Також у рамках зустрічі студентам запропонували вступити до Координаційної ради молодих юристів, що діє при  Одеській юстиції. Начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Надія Швець  наголосила: «У межах КРМЮ Ви зможете не тільки брати участь у різноманітних заходах, але й обговорювати правові питання, вносити пропозиції щодо змін законодавства та отримувати цікавий досвід».

Слід відзначити, що основна мета даного заходу сприяти вибору майбутньої сфери діяльності студентів-випускників, а також донесення інформації щодо діяльності органів юстиції, можливості професійного розвитку юриста на державній службі та особливостей його роботи в різних державних органах.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????