Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС

10 жовтня представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у профорієнтаційному заході «Гартуємо волю та міць», який проводився Одеським міським центром зайнятості в рамках профорієнтаційної декади «Живи та працюй в Україні».

Захід відбувся в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» міста Одеси, в якому проходять навчання та оздоровлення біля 800 дітей віком від 7 до 16 років з різних регіонів України.

Під час заходу школярам було продемонстровано обладнання слідчої валізи, бажаючі мали нагоду ознайомитися з особливостями зняття відбитків пальців рук. Також було доведено умови вступу до університету.

Незабутню атмосферу заходу створили вокальні виступи творчого колективу університету «Крок до зірок», а також прийоми рукопашного бою, які продемонстрували спортсмени вишу.