Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС в Овідіополі

Зробити правильний вибір, який стосується майбутньої професії та в подальшому дасть можливість реалізувати себе не лише як особистість, але й як справжній професіонал, – завжди дуже важко. Займаючись обраною справою, зосереджуючи себе на улюбленій роботі – можна досягти успіху!

Тож, аби допомогти молоді більше дізнатись про професію правоохоронця, 29 березня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями випускних класів смт. Овідіополя.

В Овідіопольському навчально-виховному комплексі “ЗОШ I-III ступенів-гімназія” Овідіопольського району Одеської області захід зібрав чималу кількість школярів.

Присутні мали нагоду переглянути презентаційний відеоролик про університет, дізнались про правила вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році та поставили запитання щодо особливостей, напрямів та форм навчання, які здійснюються в університеті.

Після інформаційного блоку на учнів та вчителів чекали виступи творчих колективів ОДУВС: вокального ансамблю «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона», які подарували присутнім максимум позитивних емоцій та яскравих вражень.

Також увагу присутніх прикували показові виступи майстрів рукопашного бою.