Профорієнтаційні заходи ОДУВС

????????????????????????????????????22 листопада представники Одеського державного університету внутрішніх справ, на чолі з проректором вишу Андрієм Холостенком, провели профорієнтаційну роботу зі слухачами 11-ти груп Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Під час зустрічі біля 300 поліцейським з Одеської, Миколаївської, Херсонської, Чернівецької, Вінницької, Донецької, Закарпатської, Тернопільської областей,  декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін та координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко розповіли про умови вступу до університету за всіма напрямами навчання.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????