Представники ОДУВС завітали до Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

21 грудня курсантами 3-го курсу факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ Оленою Шевченко, Дарією Крівегою та Сергієм Рисичем, в рамках профорієнтаційної роботи, організовано зустріч з вихованцями Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

2018-12-21-proforiyentatsiya-odeskij-vijskovij-litsej_22018-12-21-proforiyentatsiya-odeskij-vijskovij-litsej_7Було проведено бесіди з 4-ма взводами ліцеїстів, під час яких продемонстровано відеоматеріали про діяльність університету та факультету, роздані тематичні рекламні буклети.

Курсанти нашого вишу розповіли ліцеїстам про напрямки діяльності та структуру ОДУВС, а також умови навчання та побуту курсантів. Довели інформацію про умови й порядок вступу до університету та розповіли, які спеціальності можна отримати після його закінчення.