Оголошується конкурс творчих робіт «Забезпечення прав людини Національною поліцією в умовах карантину»

Кафедрою кримінального процесу для курсантів, студентів, слухачів магістратури оголошується конкурс есе та творчих робіт «Забезпечення прав людини Національною поліцією в умовах карантину».

Конкурс проводиться за наступними темами:

– Карантин і права людини;

– Діяльність поліції в умовах карантину;

– Кримінальний процес в умовах карантину.

До участі у конкурсі приймаються роботи у формах есе, презентацій, колажів, відеороликів, лепбуків, а також творчі роботи в інших формах.

Основними вимогами до робіт є:

– відповідність тематиці конкурсу;

– глибина розкриття теми;

– оригінальність та креативність ідеї творчої роботи;

– естетичність виконаної роботи.

Вимоги до есе: обсяг – до 5 сторінок, інтервал 1,5, шрифт 14, поля – 2.

Конкурс триватиме до 14 травня 2020 року.  Переможці будуть заохочені подарунками.

Надсилати роботи необхідно за електронною адресою: krim.process.oduvs@ukr.net з поміткою в темі листа «КОНКУРС» та вказівкою ПІБ, номера групи (взводу).

Додаткову інформацію ви можете отримати у своїх викладачів з кафедри кримінального процесу.