Навчально-креативна майстерня на тему «Створення м...

Навчально-креативна майстерня на тему «Створення миру через мистецтво»

У період з 12 по 15 квітня слухачі магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС Єлизавета ВІЛЬСЬКА та Данило ЗЕМЦЕВ взяли участь у навчально-креативній майстерні на тему «Створення миру через мистецтво».

Захід був проведений в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – крок вперед» за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час практичних занять учасники опрацювали наступні питання: ️аналіз та розуміння конфліктів; ️види конфліктів; ️суб'єкти конфліктів; ️поведінка, мотивація та психологія у конфліктах; ️вивчення технік управління конфліктами та запобігання насильству шляхом використання креативних методик (зокрема,  за допомогою образотворчого мистецтва).

В ході проведення заходу спікери акцентували увагу на тому, що мистецтво – це дієвий інструмент комунікації, здатний без слів впливати на сприйняття інших осіб та навколишнього світу в цілому.

Отже, мистецтво та культурні ініціативи - це ефективний засіб для просування таких важливих цілей, як: боротьба з дискримінацією, сприяння взаєморозумінню та пошук інноваційних рішень для вирішення актуальних проблем суспільства.

Під час навчально-креативної майстерні значна частина часу була приділена саме створенню власних художніх продуктів, покликаних навчити інших ненасильницьким крокам вирішення конфліктів та налагодженню діалогу. На завершення заходу учасники отримали сертифікати.