Мережа Інтернет: правила безпечної поведінки

dscn5534На сьогоднішній день Інтернет відіграє важливу роль у житті людей, тому не слід забувати про заходи безпеки у мережі. Кожного року аудиторія користувачів дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

p90204-100323Напередодні Дня безпечного інтернету, 04 лютого, лекцію на тему «Безпечний інтернет» для учнів Одеської загальноосвітньої школи № 92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області та Одеської загальноосвітньої школи №73 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області провів провідний фахівець факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Сергій Терещенко.

Під час бесіди з учнями 6-х, 7-х, 8-х класів розглядалися питання, що таке особиста інформація, чи можна її розповсюджувати в соціальних мережах та інших інтернет-ресурсах, поведінка в інтернет-просторі при спілкуванні з іншими користувачами та багато іншого.

dscn5523 p90204-101314 p90204-105831