КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР

Фізичній підготовці та заняттям спортом у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ приділяється значна увага, оскільки зазначений напрям є однією із важливих складових професійної підготовки правоохоронців.

03-viber-image-2019-04-26-09-53-38Основною метою підвищення рівня фізичної готовності курсантів підрозділу є формування необхідних фізичних та вольових якостей поліцейських для належного виконання ними складних оперативно-службових завдань, котрі ставляться перед Національною поліцією у сучасних умовах боротьби із злочинністю у державі.

Науково-педагогічним складом кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки активно пропагуються та користуються особливою популярністю у курсантів та студентів факультету різні види легкої атлетики, систематично проводяться першості підрозділу.

Так, 25 квітня курсанти Херсонського факультету ОДУВС брали участь у змаганнях з легкої атлетики на першість Херсонських обласних студентських ігор серед команд закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації, котрі проходили на стадіоні спорткомплексу «Кристал».

У змаганнях збірна команда факультету була представлена у складі 10 юнаків та 8 дівчат, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед ЗВО області.

01-viber-image-2019-04-26-09-53-27За результатами ігор спортсмени підрозділу здобули призові місця та отримали відповідні дипломи Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:

хлопці

01-viber-image-2019-04-26-09-55-30− курсант 406 навчального взводу Роман Галич посів ІІІ місце у бігу на 100 м;

− курсант 404 навчального взводу Єлисей Талов посів ІІІ місце зі стрибків у довжину;

− курсант 407 навчального взводу Владислав Бородавка посів ІІ місце у бігу на 800 м.

В цілому команда спортсменів (юнаків) Херсонського факультету посіла ІІ загальнокомандне місце з цього виду спорту.

дівчата

− курсантки 404 навчального взводу Єлизавета Шевчук та Тетяна Барбан посіли відповідно І та ІІ призові місця у стрибках у довжину;

− команда курсанток факультету посіла ІІІ призове місце у легкоатлетичній естафеті 4х100 м (Барбан Тетяна, Шевчук Єлизавета, Данільченко Ганна, Пришва Ольга).

01-img_20190426_075842В цілому команда спортсменів (дівчат) Херсонського факультету посіла ІІ загальнокомандне місце з цього виду спорту.

Загалом за результатами виступів обох команд − юнаків та дівчат − Херсонський факультет ОДУВС посів І загальнокомандне місце серед ЗВО регіону.

Проректор державного університету − декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей під час традиційного ранкового шикування привітав учасників-переможців та призерів змагань з перемогою.

Приєднуємося до вітань керівника закладу, бажаємо курсантам життєвої вдачі, успіхів у навчанні  та подальших спортивних досягнень.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

1-zagalne 2-mistse_divchata 2-mistse_yunaki barban barban_estaf borodavka galich danilchenko prishva talov shevchuk shevchuk_estaf