Курсанти факультету № 3 відвідали виставку «Історія НАТО. Холодна війна. Плакати»

18 червня курсанти 2-го та 3-го курсів факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі провідного фахівця факультету підполковника поліції Сергія Терещенка відвідали виставку “Історія НАТО. Холодна війна. Плакати”, яка проходить в Одеському музеї західного та східного мистецтва та триватиме до 9 липня 2019 року.

????????????????????????????????????Виставка проходить з приводу 70-ї річниці Північноатлантичного блоку. Це спільний проект Центру інформації та документації НАТО в Україні та громадських організацій «Одесити разом» та «Information Security», який має розповісти українцям про діяльність альянсу в минулому та про сучасні аспекти співпраці НАТО-Україна.

????????????????????????????????????На виставці представлено 56 плакатів, роботи різних художників та різних видавців з багатьох країн-членів НАТО. Крім плакатів НАТО є також 8 плакатів з країн Варшавського блоку – СРСР та її країн-сателітів зі Східної Європи.????????????????????????????????????

Через  плакати автори виставки намагаються показати історію НАТО та історію України, яка на той час була частиною Радянського Союзу. Виставка також покликана розвіяти певні стереотипи стосовно альянсу, які придумали в радянські часи. Крім цього, виставка повинна привернути увагу відвідувачів такого жанру, як «Плакат».

Головні «месаджі» плакатів – єдність, безпека, воля, підтримка один одного.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????