Курсант Олександр Жумига затримав правопорушника

29 квітня курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ Олександр Жумига, охороняючи публічну безпеку і порядок, затримав правопорушника.

Так, на вулиці Ентузіастів у селищі міського типу Великодолинське Одеської області курсант виявив та доставив до поліцейської станції чоловіка, який порушив правила адміністративного нагляду і вже біля двох тижнів розшукувався працівниками поліції за скоєння правопорушення, передбаченого ст.395 КК України.

Приємно відзначити, що майбутній поліцейський проявив пильність та уважність, вміло застосувавши отримані в університеті знання на практиці. Пишаємося нашим вихованцем.