КАФЕДРА ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПОПОВНИЛА БІБЛІОТЕЧНИЙ ФОНД ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ УНІВЕРСИТЕТУ

2Якісна підготовка фахівців для органів і підрозділів Національної поліції України потребує сучасної навчальної літератури, зорієнтованої на новели чинного законодавства.

З метою використання в освітньому процесі науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції до бібліотеки Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ передано примірники нового навчального посібника:

Основи оперативно-розшукової діяльності в Україні: навчальний посібник / В.В. Аброськін, С.В. Албул, С.О. Єгоров, Є.В. Поляков, І.Л. Форнальчук, Т.Г. Щурат; За заг. ред. В.В. Аброськіна. Одеса: ОДУВС, 2020. 290 с. (Серія: Теорія і практика ОРД).

Сподіваємось, що навчальне видання займе гідне місце у бібліотечному фонді Херсонського факультету і використовуватиметься здобувачами вищої освіти для набуття нових знань.