Інструктаж курсантів Херсонського факультету

2d9b9a98-f1ba-4caa-a759-9b1b764f3b19d70a12b7-e51b-4da5-a2e8-be84596f63d228 листопада відбувся інструктаж про проведення практики та стажування курсантами Херсонського факультету. Інструктаж пройшов за участю керівників структурних підрозділів ГУНП в Херсонській області, в яких курсанти будуть відпрацьовувати теоретичні знання. Як зауважив, керівник управління кадрового забезпечення ГУНП підполковник поліції Микола Кучерявий, на наших курсантів зі “свіжими” поглядами та теоретичними знаннями чекають у практичних підрозділах.

Курсанти Херсонського факультету будуть проходити практику та стажування по лінії превентивної діяльності та кримінальної поліції. Представники цих служб – т.в.о. начальника управління превентивної діяльності майор поліції В’ячеслав Шинкарьов та начальник сектору агентурно-оперативної роботи управління карного розшуку підполковник поліції Сергій Ященко зауважили, що кожен курсант буде закріплений за досвідченим працівником поліції, забезпечений робочим місцем та виконуватиме функції за напрямом підготовки.