Інструктаж курсантів Херсонського факультету ОДУВС перед стажуванням

21 січня у ГУНП в Херсонській області відбувся інструктаж курсантів 4-го курсу Херсонського факультету ОДУВС, які направляються в органи досудового розслідування на стажування, яке є завершальним етапом підготовки майбутніх фахівців та обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття ними відповідного освітнього ступеня.

Представниками управління кадрового забезпечення та слідчого управління ГУНП в Херсонській області наголошено на необхідності дотримання курсантами вимог законності та дисципліни, а також заходів особистої безпеки під час проходження стажування. Після інструктажу було проведено тестування курсантів представниками тренінгового центру ГУНП в Херсонській області.

Крім того, 21 січня в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області проведено розподіл студентів 3-го та 4-го курсів до структурних підрозділів для проходження ними практики, яка є складовою частиною процесу підготовки фахівців.

Під час зазначених заходів наголошувалося на виконанні основної мети стажування та практики, а саме: поглибленні отриманих теоретичних знань, набутті практичних навичок роботи в займаній посаді, ознайомленні з діяльністю відповідних підрозділів та перевірці власної підготовленості до самостійного виконання обов’язків.