Інформаційний захід до Дня Європи в Україні

img_0012img_000418 травня під керівництвом заступника декана факультету № 1 полковника поліції Олега Донченка за участі провідного фахівця факультету підполковника поліції Ігоря Пучкова з курсантами 2-го та 3–го курсів проведено інформаційний захід, присвячений Дню Європи в Україні.

Під час заходу Олег Донченко нагадав особовому складу важливе значення для майбутнього України прийнятого Кабінетом міністрів України розпорядження від 25 жовтня 2017 р. № 779-р «Про схвалення Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки».

У ході доповіді він зазначив, що євроінтеграція – це цивілізаційний вибір українського народу, одна з ключових вимог Революції гідності, мета найближчого розвитку держави.

Ігор Пучков провів екскурс в історію державності Європейського континенту від створення міст-полісів до сучасності.