Херсонський факультет зустрічав майбутніх абітурієнтів

111217 листопада в Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ проведено черговий День відкритих дверей.

Напередодні початку реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів для проходження зовнішнього незалежного тестування науково-педагогічний склад факультету ознайомив присутніх − потенційних абітурієнтів та їх батьків − з правила та умовами вступу до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Багато запитань, які були поставлені під час зустрічі, свідчать про зацікавленість цьогорічних випускників та їх бажання вчитися в обраному навчальному закладі, здобувати професію юриста чи правоохоронця.

5Для учасників Дня відкритих дверей була проведена екскурсія навчальним закладом, метою якої було наочно продемонструвати матеріально-технічну базу Херсонського факультету, дати можливість абітурієнтам на власні очі побачити обладнані побутові приміщення, де проживають курсанти протягом першого року навчання, оцінити можливості спортивної зали та стрілецького тиру.

3Для удосконалення самостійної цілеспрямованої фізичної підготовки абітурієнтів було охарактеризовано порядок оцінювання нормативів, які передбачені під час вступу, курсантами-першокурсниками було продемонстровано правильність виконання вправ, які складають кандидати на навчання під час проведення конкурсу фізичних здібностей.

Наприкінці екскурсії в стрілецькому тирі присутні юнаки та дівчата мали можливість побачити справжню зброю, спробувати самостійно розібрати та зібрати масо-габаритний макет пістолета Макарова, деякі зі школярів, подолавши власний страх, навіть змогли відчути всю потужність зброї під час виконання пострілу та понюхали справжнього пороху.

Науково-педагогічний склад буде радий бачити 15 грудня цього року всіх випускників загальноосвітніх шкіл, училищ та коледжів, які виявлять бажання вступити до Херсонського факультету, а також  готовий відповісти на будь-які запитання щодо умов вступу та подальшого навчання.