Дотримання прав та можливостей курсантів університету

dsc_0024Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін зустрівся з помічником з гендерних питань Вікторією Томіною, обговоривши аналіз проведеного анкетування щодо дотримання прав та можливостей курсантів першого курсу факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та превентивної діяльності.

dsc_0018Результати опитування показали високий відсоток довіри до керівництва університету. Курсанти також відмітили товариські відносини та взаєморозуміння у колективі.

dsc_0011Разом з цим, більшість опитаних проявили зацікавленість щодо участі у конференціях, тренінгах, інтелектуальних іграх, спортивних змаганнях.

Аналіз анкет свідчить про те, що курсанти та курсантки в майбутньому бачать себе чесними та доброзичливими працівниками поліції, яким довіряє український народ, та прагнуть дослужитися до генерала, очолити Міністерство внутрішніх справ, ГУНП, відділи поліції.

Вцілому, відповідаючи на запитання, юні поліцейські були дуже позитивними, активними та відвертими.