День відкритих дверей в ОДУВС!

20 вересня у головному навчальному корпусі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. Майбутні вступники мали змогу зустрітися з представниками вишу, викладачами кафедр і поставити їм актуальні питання щодо вступу до університету та організації навчального процесу на факультетах.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Перед абітурієнтами виступили заступник відповідального секретаря Приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко, декан факультету № 4 Поліна Балтаджи, т.в.о. завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки майор поліції Юрій Коломієць, викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Дмитро Афонін, представники кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки: доцент кафедри підполковник поліції В`ячеслав Ташматов, старший викладач кафедри майор поліції Віталій Прядко та викладач кафедри Олег Кузнєцов.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Майбутні вступники мали змогу отримати вичерпну інформацію стосовно вступу, необхідних конкурсних предметів та мінімальних балів з кожного з них, змін до переліку документів, необхідних для вступу, а також графіку роботи Приймальної комісії. Детально презентовані були також науково-освітні можливості, що пропонує Одеський державний університет внутрішніх справ. Крім цього до уваги присутніх було представлено комплексну силову вправу, яка необхідна для визначення рівня фізичної підготовленості майбутніх курсантів при відборі на навчання.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Аби школярі справді відчули специфіку навчання в ОДУВС, представники кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії провели цікаве пізнавальне заняття, під час якого ознайомили присутніх з криміналістичною технікою, обладнанням слідчої валізи та попрацювали зі слідами на прикладі дактилоскопії. Гостям також представили кафедру тактико-спеціальної та вогневої підготовки, продемонстрували озброєння поліцейських та розповіли про способи його використання.

Цього ж дня перед майбутніми абітурієнтами виступили з прекрасною концертною програмою творчі колективи ОДУВС та були підтримані заслуженими оплесками і щирими посмішками.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????