На Вченій раді ОДУВС відзначено працівників та вихованців університету

????????????????????????????????????????????????????????????????????????25 березня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання Вченої ради вишу.

Відкрив захід ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, розпочавши із заохочень.

Так, нагороджено старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки майора поліції Євгена Проскурню за 1-ше місце команди університету у змаганнях на першість фізкультурно-спортивного товариства Динамо з гирьового спорту.

????????????????????????????????????dsc_0552Разом з цим, нагороджено т.в.о. завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки майора поліції Юрія Коломійця за 1-ше місце команди університету у змаганнях на першість фізкультурно-спортивного товариства Динамо з боротьби самбо серед колективів фізичної культури.

Наказом міністерства молоді та спорту України № 5789 від 27.12.2018 присвоєно спортивне звання Майстер спорту України з універсального бою:

– рядовому поліції Миколі Грабу, курсанту 3-го курсу факультету № 3;

– Марії Зазеріній, студентці 3-го курсу факультету № 4.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 05 березня 2019 року науковий ступінь кандидата юридичних наук присуджено:

– Поліщук Оксані Василівні;

– Трофименко-Олександрі Анастасії Сергіївні;

– Сірко Вікторії Сергіївні;

– Марченко Олені Анатоліївні.

Також очільник вишу привітав з Днями народження працівників університету, побажавши їм міцного здоров’я, життєвих сил, родинного тепла та сімейного благополуччя.