БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ІЗОЛЯТОРІ ТИМЧАСОВОГО ТРИМАННЯ ГУНП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Науково-педагогічними працівниками кафедри оперативно-розшукової діяльності проведено чергове бінарне заняття для курсантів 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Цього разу заняття проводилося в умовах Ізолятору тимчасового тримання ГУНП в Одеській області. Заняття проводили в.о. завідувача кафедри Сергій Єгоров, доцент кафедри кандидат юридичних наук Євген Поляков та в.о. доцента кафедри кандидат юридичних наук Тарас Щурат.

Працівники практичних підрозділів – заступник начальника ІТТ ГУНП в Одеській області майор поліції Костянтин Левченко та заступник начальника відділу Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області підполковник поліції Ян Гангало розповіли курсантам про організацію діяльності установи, її структуру. Крім цього, розглядалися питання взаємодії оперативних підрозділів з підрозділами досудового розслідування щодо особливостей проведення негласних слідчих (розшукових) дій тощо.

Наприкінці заняття працівники поліції відповіли на питання курсантів.