Бінарне заняття з кримінального процесу

115 травня викладачем кафедри кримінального процесу факультету №3 Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук майором поліції Оленою Проценко проведено бінарне семінарське заняття серед курсантів 2-го курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни кримінальний процес із залученням практичного працівника – заступника начальника організаційно-методичного відділу Слідчого управління ГУНП в Одеській області полковника поліції Жанни Мішіної.

Семінарське заняття, тема якого “Докази і доказування у кримінальному процесі”, було присвячене загальним питанням кримінально-процесуального доказування, доказовому праву, теорії доказів, суб’єктам кримінально-процесуального доказування, предмету та межі доказування.

Під час семінарського заняття приділено увагу збиранню, перевірці доказів та їх процесуальних джерел, умовам та процесуальному порядку визнання доказів недопустимими. Підводячи підсумки заняття, були зазначені основні недоліки в роботі слідчих підрозділів Національної поліції України під час збирання та перевірки доказів та шляхи їх вирішення.