Кафедра тактико-спеціальної та вогневої підготовки

Історія кафедри тісно пов’язана з історією розвитку університету, тому що з перших днів існування навчального закладу викладалися такі дисципліни, як бойова та фізична підготовка. З 1949 року впроваджено таку дисципліну, як військова підготовка, яка складалася з вогневої підготовки, військової топографії, статутів збройних сил. Із розвитком та зміною статусу навчального закладу розширювалися й удосконалювалися напрями діяльності кафедри. У жовтні 1990 року було створено цикл бойової та тактико-спеціальної підготовки, який включав також автомобільну і фізичну підготовку. Згодом  було створено кафедру бойової та фізичної підготовки, яку з 1998 року перейменовано в кафедру спеціальної тактики та фізичної підготовки.

У лютому 2008 року навчальний заклад набув статусу університету і кафедру реорганізовано в кафедру тактико-спеціальної та вогневої підготовки факультету підготовки фахівців транспортної міліції.

У зв’язку з організаційно-штатними змінами з жовтня 2015 року кафедру перейменовано в кафедру тактико-спеціальної та вогневої підготовки.

Дисципліни, які викладаються на кафедрі:

1. ТСП
  2. Автомобільна підготовка
  3. Вогнева підготовка
  4. Домедична підготовка
  5. ПОТОПТУ ( ДСК )
  6. Особиста безпека поліцейського
  7. Цивільний захист
  8. Охорона праці в галузі та особиста безпека поліцейського
  9. Актуальні проблеми національної безпеки
  10. Організація і проведення спеціальних операцій
  11. БЖД

Контакти:

м. Одеса, вул. Успенська, 1.

Е-mail: mvs-oduvs-fpfptm-tsvp@ukr.net