Кафедра тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КАФЕДРИ:

підготовка висококваліфікованих фахівців для підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України зокрема, у відповідності до сучасних вимог правоохоронної діяльності, які здатні чітко виконувати службово-бойові завдання в повсякденній діяльності та в умовах ускладнення оперативної обстановки із застосуванням зброї та спеціальних засобів.

проведення наукових досліджень за профілюючими напрямками роботи кафедри, підготовка науково-педагогічних кадрів і підвищення їх кваліфікації.

формування у курсантів та слухачів високих морально-вольових та психічно-стійких якостей, необхідних під час виконання службово-бойових завдань в типових та екстремальних ситуаціях.

ІСТОРІЯ КАФЕДРИ:

Історія становлення кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки  тісно пов’язана з історією розвитку університету, тому що з перших днів існування навчального закладу викладалися такі дисципліни, як бойова та фізична підготовка.

Починаючи з 1949 року, впроваджено таку дисципліну, як військова підготовка, яка складалася з вогневої підготовки, військової топографії, статутів Збройних Сил.

З розвитком і зміною статусу навчального закладу розширювалися і вдосконалювалися напрямки діяльності кафедри. У жовтні 1990 року було створено цикл бойової та тактико-спеціальної підготовки, який включав також автомобільну і фізичну підготовку. Пізніше було створено кафедру бойової та фізичної підготовки, яку згодом перейменовано в кафедру спеціальної тактики та фізичної підготовки.

У лютому 2008 року навчальний заклад набув статусу університету і кафедру реорганізовано  в кафедру тактико-спеціальної та вогневої підготовки, після чого в рамках реорганізації 24 червня 2019 року кафедру тактико-спеціальної та вогневої підготовки об’єднали з кафедрою спеціальної фізичної підготовки, в результаті чого кафедра отримала назву тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки і увійшла до складу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

СКЛАД КАФЕДРИ

Колектив кафедри складають досвідчені викладачі, які мають досвід практичної діяльності в органах внутрішніх справ та Національної поліції України і неодноразово брали участь у проведенні спеціальних операцій по затриманню озброєних злочинців, припиненню масових заворушень, забезпеченню публічного порядку при проведені масових заходів.

На сьогоднішній час на кафедрі працює 30 осіб науково-педагогічного складу, серед яких 8 кандидатів наук, 9 майстрів спорту, 2 кандидати в майстри спорту та 8 сертифікованих тренери з тактичної підготовки для правоохоронних органів.

Контакти:

м. Одеса, вул. Успенська, 1.

Е-mail: mvs-oduvs-fpfptm-tsvp@ukr.netbest android stock trading appдоставка из европы