Кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії

dsc_0404

Кафедра криміналістики, судової медицини та психіатрії є спадкоємницею циклу криміналістики і спецтехніки Одеської спеціальної середньої школи МВС СРСР, яка була створена у 1977 році на базі циклу спеціальних дисциплін зазначеної вище школи. Позитивний розвиток навчального закладу обумовив у 1992 році реорганізацію спеціальної середньої школи МВС в училище міліції, а цикл набув статусу кафедри кримінального процесу і криміналістики. З цього моменту кафедра розпочала свою діяльність як самостійний структурний підрозділ навчального закладу, розділившись у 2002 році на кафедру криміналістики і кафедру кримінального процесу. У 2013 році кафедра була перейменована та отримала сучасну назву.

В різні часи кафедру очолювали фахівці зі значним практичним досвідом роботи в правоохоронних органах – Заболотний Володимир Ілліч,  Алексійко Валентин Антонович,  Берназ Василь Дмитрович, Холостенко Андрій Володимирович, Янковий Микола Олександрович, Цільмак Олена Миколаївна –  люди неординарні, інтелігентні, професіонали своєї справи.

Контакти:

м. Одеса, пров. Сабанський, 4