Абітурієнтам

   До уваги вступників 2022 року!

Одеський державний університет внутрішніх справ розпочав відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням (майбутніх курсантів).

Для тих, хто хоче стати курсантом Одеського державного університету внутрішніх справ, заклад вищої освіти пропонує навчання за наступними спеціальностями:

081 «Право» (факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування; Херсонський факультет);

262 «Правоохоронна діяльність» (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності; Херсонський факультет).

82428347_1283673705161379_3053008138639769600_oЗвертаємо особливу увагу, що вступники, які вирішили навчатися в Одеському державному університеті внутрішніх справ в статусі курсанта, мають:

– подати електронну заявку на Порталі для кандидатів на навчання у ЗВО МВС України шляхом заповнення Анкети кандидата на навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, та обрати Одеський державний університет внутрішніх справ.

Майбутній вступник може зареєструватися самостійно через мережу Інтернет, або звернутися до відділу кадрового забезпечення ОДУВС за адресою: м. Одеса, провулок Сабанський, 4, чи до представника кадрового підрозділу територіального відділу або відділення Національної поліції за місцем постійного або тимчасового проживання. Кандидату на вступ достатньо при собі мати паспорт громадянина України, довідку про місце реєстрації, ідентифікаційний код та дані особистої електронної поштової скриньки.

– звернутися до відділу кадрового забезпечення університету за адресою: м. Одеса, провулок Сабанський, 4, чи до представника кадрового підрозділу територіального відділу або відділення Національної поліції за місцем постійного або тимчасового проживання для формування скороченої особової справи, матеріали  якої (скановані копії та фотокопії письмових заяв, а також інші документи) вступник може надавати на адреси електронної пошти комплектуючих підрозділів.
– пройти військово-лікарську комісію в медичному закладі МВС за місцем постійного або тимчасового проживання чи безпесередньо в університеті.

УВАГА!  ВСТУП БЕЗ ЗНО

Для участі в конкурсному відборі за спеціальностями “Право” та “Правоохоронна діяльність” вступні випробування складаються в університеті, а саме:
1. Індивідуальна усна співбесіда (або результат НМТ 2022р., або результати ЗНО 2019-2021 рр. ).

2. Перевірка рівня фізичної підготовленості (біг на 100 м. та комплексна силова вправа).

Більш детальна інформація розміщена у Правилах прийому до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2022 році.

Телефони приймальної комісії університету: у м. Одеса: (048) 795-50-09, (094) 947-20-17, (096) 682-84-63.

З метою своєчасного отримання корисної інформації щодо вступу до вишу підписуйтесь на офіційні сторінки ОДУВС у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, You Tube.