ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Згідно наказу МВС України № 259 від 30 березня 2018 року був створений Центр первинної професійної підготовки Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

З січня 2020 року в Центрі первинної професійної підготовки ХФ ОДУВС розпочалось навчання з професійної підготовки для поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліцію на посади поліцейських, з числа молодшого складу поліції, згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 669 від 21 червня 2018 року  «Про затвердження стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з робітничої професії: 5162 «Поліцейський» та проводить підготовку поліцейських за наступними спеціалізаціями:

– Спеціалізація «Органи досудового розслідування», кваліфікація «Слідчий».

– Спеціалізація «Поліція особливого призначення», кваліфікація «Поліцейський підрозділів поліції особливого призначення».

– Спеціалізація «Патрульна поліція», кваліфікація «Патрульний поліцейський (поліцейський сектору реагування патрульної поліції)».

– Спеціалізація «Патрульна поліція», кваліфікація «Поліцейський підрозділів превентивної діяльності».

– Спеціалізація «Кримінальна поліція», кваліфікація «Оперуповноважений».

– Спеціалізація «Спеціальна поліція», кваліфікація «Поліцейський підрозділів забезпечення».

Головним завданням ЦППП Херсонського факультету  ОДУВС – це забезпечення умов для виконання слухачами навчальних планів; підготовка їх до професійної діяльності; формування у слухачів спеціальних знань та навичок, необхідних для виконання завдань, покладених на працівників поліції; упровадження в навчальний процес передового світового досвіду представників професії з використанням новітніх інформаційних технологій; формування у слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу в поліції, а також у молодшого складу поліції громадянської позиції, патріотизму, честі та гідності, готовності до захисту прав і свобод громадянина та суспільства; співпраця з практичними підрозділами Національної поліції України з метою підвищення якості практичної складової освітнього процесу.

Основною метою ЦППП Херсонського факультету ОДУВС – є отримання базових спеціальних знань за для ефективного здійснення своїх функціональних обов’язків у практичному підрозділі.

детская стоматология отзывырелевантная