Проректор університету

3-1кандидат юридичних наук

Дубенко Олександр Миколайович

підполковник поліції

Народився у 1984 році в с. Дачне Біляївського району Одеської області.

У 2005 році закінчив Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у серпні 2001 року.

З грудня 2005 до квітня 2007 року обіймав посаду старшого оперуповноваженого групи державної служби боротьби з економічною злочинністю лінійного пункту міліції на станції Рені ЛВ на станції Ізмаїл лінійного управління на Одеській залізниці УМВС України на транспорті.

Протягом 2008 – 2009 років працював юрисконсультом сектору юридичного забезпечення лінійного управління на Одеській залізниці УМВС України на залізничному транспорті.

З 2009 до 2015 року пройшов шлях від юрисконсульта до начальника сектору юридичного забезпечення УМВС України на Одеській залізниці.

У грудні 2015 року розпочав службу в Національній поліції України на посаді начальника відділу юридичного забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ.

З липня до листопада 2020 року проходив службу на посаді заступника начальника відділу озброєння управління логістики та матеріально-технічного забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області.

У період з листопада 2020 року до вересня 2021 року – заступник начальника управління логістики та матеріально-технічного забезпечення – начальник відділу капітального будівництва ГУНП в Одеській області, з вересня до листопада 2021 року – заступник начальника управління логістики та матеріально-технічного забезпечення – начальник відділу організації закупівель Головного управління Національної поліції в Одеській області.

23 листопада 2021 року призначений проректором Одеського державного університету внутрішніх справ.