Проректор університету

untitled-3 Берназ Павло  Васильович

Народився у 1981 році в місті Одеса.

У 2002 році закінчив Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ.

В органах внутрішніх справ проходив службу з серпня 1998 року до травня 2018 року. Має значний досвід практичної роботи в підрозділах органів внутрішніх справ.

Упродовж 2002-2004 років працював на посадах оперуповноваженого відділення державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Жовтневого РВ, Приморського РВ Одеського міського управління УМВС України в Одеській області та слідчого відділу Приморського РВ Одеського міського управління УМВС України в Одеській області.

У 2004 року розпочав науково-педагогічну діяльність на кафедрі тактики і методики попередження та розкриття злочинів на транспорті Одеського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ. Працював на посадах наукового співробітника відділу організації наукової роботи, старшого викладача, доцента кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства та дізнання.

З 2012 року обіймав посаду начальника факультету заочного та дистанційного навчання працівників органів внутрішніх справ ОДУВС.

Упродовж 2015-2017 років перебував на посаді декана факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ.

У 2017-2018 році працював на посадах заступника начальника Державної установи “Одеський навчальний центр підготовки поліцейських” – начальника відділення організації навчання Національної поліції України, заступника директора Одеського центру первинної професійної підготовки “Академія поліції” – завідувача відділення навчально-методичної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ.

У жовтні 2018 року був призначений на посаду першого проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

З серпня 2019 року обіймає посаду проректора Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

Дні і час прийому: Вівторок 14.30-16.30

Контакти:

тел. (048) 799-50-70