• Українська
  • English
×

Зустріч з випускниками загальноосвітніх шкіл Приморського району м. Одеси

06 квітня 2018 року група з профорієнтаційної роботи Одеського державного університету внутрішніх справ спільно з представниками сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських ГУНП в Одеській області провели зустріч з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Приморського району міста Одеси.

Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Радєв розповів про умови вступу до ОДУВС у 2018 році та особливості навчання в закладі вищої освіти, презентувавши всім учасникам заходу презентаційний відеоролик про виш та буклети з більш детальною інформацією.

Разом з цим, заступник начальника відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Одеській області підполковник поліції Андрій Костюк розповів про професію поліцейського, роботу психологів під час відбору кадрів, психологічне супроводження діяльності поліцейського, психологічну адаптацію, використання поліграфа тощо.

У свою чергу, діючі працівники поліції розповіли про службу в практичних підрозділах та будні сучасних поліцейських. Після інформаційного блоку присутні переглянули відеоролики про роботу підрозділу «КОРД», проходження у ГУНП навчань згідно спеціальних оперативних планів та інше.

Зустріч пройшла цікаво, викликала багато запитань та залишила позитивні враження у слухачів.

Перейти до вмісту