• Українська
  • English
×

Зустріч з вихованцями «Перлинки»

31 травня 2016 року, напередодні Дня захисту дітей, представники Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали дитячий будинок «Перлинка».1464781054_img_9539_

Вже за доброю традицією працівники та курсанти університету завітали до дитбудинку «Перлинка», аби поспілкуватись з його вихованцями та від чистого серця вручити їм подарунки.

У свою чергу, діти підготували для гостей святкову концертну програму, у якій були представлені цікаві та яскраві номери. У цей день зі сцени лунали пісні: «З днем народження», «Кіт та миші», «Жар-птиця», «Перлинка», «Вальс», «Небо» та ін. Увазі присутніх також були представлені хореографічні номери «Вальс» та «Джаз-фанк».

Все це ще раз підтвердило, що діти, які виховуються у дитячих будинках, дуже талановиті та нічим не відрізняються від малечі, яка проживає з батьками, і це не випадково, адже їх розвиток та виховання – це завзята, плідна й багаторічна праця наставників – людей, які присвячують усе своє життя роботі та вихованню сиріт.

1464780952_img_9500_Майбутні правоохоронці зазначили, що такі зустрічі надихають та надають їм наснаги допомагати усім, хто цього потребує, а особливо дітям. Курсанти та студенти ОДУВС не тільки систематично відвідують підшефні дитячі будинки, де зустрічаються з їхніми вихованцями. Протягом року майбутні поліцейські добровільно здають кров у Одеській обласній  дитячій  клінічній лікарні для онкохворих дітей, а також – щороку долучаються до благодійної акції «Серце до серця», за допомогою якої збирають гроші, які передають до міських лікарень.

Отже, ніколи не потрібно забувати, що діти – це наше майбутнє, і дорослі повинні зробити усе можливе, аби підростаюче покоління зростало здоровим, сильним та щасливим.

Перейти до вмісту