• Українська
  • English
×

Зустріч з учнями випускних класів

Профорієнтаційна робота з учнями – один із головних аспектів виховної роботи, спрямованої на їх підготовку до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

05 квітня 2018 року представники робочої групи з профорієнтаційної роботи провели зустріч з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл Київського району міста Одеси.

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу в 2018 році та особливості навчання в закладі вищої освіти, презентувавши всім учасникам заходу презентаційний відеоролик про виш та буклети з більш детальною інформацією.

Закінчення школи та початок незалежного жит­тя для мільйонів випускників – дуже відповідальний крок. Багато доріг відкри­то перед ними, але найскладніше обрати професію з більше ніж 2000 існуючих у світі, ту, яка стане покликанням життя і буде нести користь суспільству.

По закінченню заходів абітурієнти висловили неабияку вдячність за цікаве та всебічне ознайомлення з провідним закладом вищої освіти.

Перейти до вмісту