• Українська
  • English
×

Зустріч з представниками Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”

31 березня 2016 року представники курсантсько-студентського самоуправління університету взяли участь у зустрічі студентів вищих навчальних закладів міста Одеси з представниками Всеукраїнського благодійного фонду Серце до Серця”.

1459509993_bnl8nf3nl0mЗахід проходив при підтримці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації.

Головною метою зустрічі було залучення студентської молоді до волонтерської діяльності щодо порятунку життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій.

1459509994_xufnwqoqlooПід час зустрічі обговорювалися питання розвитку волонтерського руху в Україні, виховання відповідальності й формування моральних  цінностей у молоді, а також вирішення проблем з обладнанням дитячих лікарняних закладів.

Усім учасникам зустрічі було запропоновано приєднатись до волонтерського руху Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця” та зробити свій особистий внесок у важливу й необхідну справу охорони здоров’я підростаючого покоління.

Перейти до вмісту