• Українська
  • English
×

Зустріч випускників університету 1987 року

16 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 1987 року.

На початку зустрічі випускники вшанували пам’ять загиблих правоохоронців та поклали квіти до Меморіалу пам’яті «Захисникам правопорядку» на Олександрівському проспекті як данину поваги до загиблих товаришів.

Далі незабутні моменти навчання випускники згадали, відвідавши колишню Одеську спеціальну середню школу міліції МВС СРСР, яка тоді ще базувалася по вул. Грецька, 9.

У стінах нашого вищого навчального закладу присутніх привітав проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук. Звертаючись до випускників, він зазначив, що університет пишається їх професіоналізмом, патріотизмом та наполегливістю, радіє успіхам та здобуткам. Багато чого змінилося з моменту закінчення навчання, по-різному склалися кар’єра та життя, але назавжди усіх їх об’єднує звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ.

Згадати найкращі роки, зустріти рідні обличчя однокурсників та викладачів, прогулятися територією навчального закладу, ще раз переконатися, що життя йде уперед і університет змінюється на краще – цих приємних вражень вистачить надовго.

Випускники побажали університету подальшого розвитку, успіхів в усіх напрямах діяльності, а працівникам, курсантам і студентам – наслідувати та примножувати кращі традиції навчального закладу.

Наостанок учасники зустрічі зробили пам’ятне фото на згадку.

Перейти до вмісту