Представники ОДУВС продовжують знайомити молодь з професією поліцейського

06 квітня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні заходи серед учнів старших класів шкіл Суворовського району міста Одеси.

В Одеському будинку дитячої та юнацької творчості “Тоніка” захід зібрав більш ніж 100 школярів.

Присутні мали нагоду переглянути презентаційний відеоролик про наш університет, дізнатись від заступника відповідального секретаря приймальної комісії Максима Ісаєнка про правила вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році та поставити запитання щодо особливостей, напрямів та форм навчання, які здійснюються в університеті.

Після інформаційного блоку творчі колективи ОДУВС: вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона» – виступили з насиченою концертною програмою, яка подарувала присутнім безліч позитивних емоцій. Також усі побачили запальний виступ від чарівної танцівниці вишу та показові виступи майстрів рукопашного бою.

Тож, зустріч з майбутніми абітурієнтами видалась досить плідною та викликала багато запитань, на які учні отримали змістовні відповіді.