• Українська
  • English
×

Зустріч представників ОДУВС з майбутніми абітурієнтами

22 березня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями загальноосвітньої школи № 85 міста Одеси.

Під час спілкування школярі отримали повну інформацію щодо Одеського державного університету внутрішніх справ. Працівники університету розповіли учням про головні переваги нашого вишу, а саме: вказали на значну кількість викладачів з науковим ступенем та ученим званням, які забезпечують високий рівень навчально-виховного процесу. Також розповіли про умови вступу у 2018 році та продемонстрували презентаційний відеоролик, який всебічно висвітлює сьогодення університету.

Навчання дисципліні, правилам та дотриманню законів – це запорука виховання молодого покоління, яке покращить майбутнє нашої держави.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. По завершенню представники університету відповіли на запитання школярів та роздали всім інформаційні листівки про ОДУВС.

Отже, робота з учнями видалася плідною. Ентузіазм з нашого боку і неабияка зацікавленість школярів зробили спілкування напрочуд вдалим і корисним.

Перейти до вмісту