• Українська
  • English
×

Зустріч курсантів ОДУВС з представниками ГУНП в Одеській області

10 листопада 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась зустріч курсантів університету з представниками Головного Управління Національної поліції в Одеській області.

З привітальним словом до курсантів звернувся начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області полковник поліції Андрій Зайченко, який побажав майбутнім правоохоронцям гідно нести службу, аби громадяни почували себе у безпеці, а їхні життя і здоров’я були захищені.

555Андрій Васильович наголосив на тому, що на сьогоднішній день підвищено рівень грошового забезпечення працівників слідчих підрозділів, дільничних офіцерів поліції та оперуповноважених.

«Ми будемо сподіватися, що ви станете гарною заміною нашим колегам, які пішли на пенсію та були звільнені в результаті атестації за негативними висновками атестаційних комісій. На сьогоднішній день у нас є досить серйозний некомплект, нам не вистачає молодих та амбітних працівників. Також вам буде надана можливість розвиватися, вчитися чомусь новому і опановувати професію так, як це робиться за кордоном. Зараз ми дуже плідно співпрацюємо з європейськими організаціями та проводимо підготовку кандидатів з цивільного числа осіб за програмою, яка була розроблена американськими та європейськими колегами. Тож, є куди розвиватися, є до чого прагнути», – зазначив Андрій Васильович.

Слід відмітити, що представник ГУНП закликав вступити до лав Національної поліції Одеської області всіх бажаючих не лише з нашого регіону, але й тих, хто направлявся з інших областей України, а керівництво Головного управління, у свою чергу, сприятиме їхньому залишенню в нашому місті для проходження служби.

Перейти до вмісту