• Українська
  • English
×

ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ОДУВС З УЧНЯМИ ОДЕСЬКИХ ШКІЛ

13 квітня 2017 року слухачі магістратури факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ лейтенанти поліції Дмитро Кузьмич, Людмила Ватагіна та Владислав Лисенко під керівництвом представника кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії майора поліції Ольги Ковальової  у рамках профорієнтаційної роботи відвідали Одеські загальноосвітні школи Суворовського району № 23 та № 30. img_1591-14-04-17-03-41

  img_1586-14-04-17-03-41Учням 11-х та 10-х класів слухачі магістратури розповіли про сучасне життя ОДУВС, його факультети, кафедри та інші структурні підрозділи  вишу, умови вступу.

 Слухач магістратури лейтенант поліції Людмила Ватагіна розповіла про основи науки криміналістики  та особливості роботи слідчих та експертів на місці події. Після чого, слухачі магістратури лейтенант поліції Дмитро Кузьмич та Владислав Лисенко за допомогою криміналістичних засобів та криміналістичної валізи слідчого (СВ-2) провели дактилоскопіювання бажаючих учнів та продемонстрували можливість виявлення слідів слідчими та оперуповноваженими на місці події та  відповіли на питання учнів.

Адміністрації  ЗОШ № 23 та № 30 Суворовського району м. Одеси подякували за цікаві та пізнавальні профорієнтаційні заходи, які допомагають учням ознайомитися з роботою Національної поліції України.

 

Перейти до вмісту