• Українська
  • English
×

Знайомство курсантів університету з особливостями роботи слідчого

В рамках проведення ознайомчої практики курсанти 1-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до слідчого відділення Таїровського відділення поліції Київського відділу поліції ГУНП в Одеській області.

Ознайомча практика курсантів в слідчих підрозділах Національної поліції є невід’ємною складовою навчального процесу в Одеському державному університеті внутрішніх справ, одним з основних видів підготовки курсантів до майбутньої роботи поліцейськими.

239519489_299260Так, від слідчого слідчого відділення Таїровського відділення поліції старшого лейтенанта поліції Дмитра Тесленка наші вихованці дізнались про тонкощі роботи слідчого та поспілкувалися з фахівцями, які мають багатий досвід практичної діяльності.

Під час ознайомчого візиту обговорювались питання доказування в кримінальному провадженні, терміни досудового розслідування, строки внесення відомостей в ЄРДР тощо.

Подібна практика передбачає закріплення та поглиблення теоретичних знань в галузях кримінального права, процесу, криміналістики та інших правових дисциплін; відпрацювання практичних умінь і навичок тлумачити та застосовувати в умовах слідчої діяльності чинне законодавство; юридично грамотно кваліфікувати дії, факти, обставини; на професійному рівні складати процесуальні документи.

Тож, усі курсанти отримали корисне спілкування з практичними працівниками поліції, які ділилися власним досвідом.

Перейти до вмісту