• Українська
  • English
×

Змагання з волейболу серед курсантів та студентів ОДУВС

18 березня 2018 року на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» України відбулися змагання з волейболу серед курсантів та студентів Одеського державного університету внутрішніх справ.

У спортивному заході взяли участь 5 команд, кожна з яких складалася з 6-ти спортсменів.

З самого початку команди зіграли не одну гру для того, щоб вийти у фінал, а вже після цього суддівська колегія змогла визначити тих, хто буде змагатись за перемогу.

У результаті напруженої боротьби було визначено переможців та призерів змагань серед вихованців Одеського державного університету внутрішніх справ, які вибороли наступні призові місця:

– збірна команда Херсонського факультету посіла 1-ше місце;

– збірна команда курсантів факультету № 1 виборола 2-ге місце;

– збірна команда курсантів факультету № 2 посіла почесне 3-тє місце.

Слід відмітити, що змагання з даного виду спорту проведено з метою популяризації здорового способу життя, залучення викладачів та курсантів університету до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення спортивної майстерності, пропаганди ігрових видів спорту і активізації роботи спортивних секцій в колективі фізичної культури, а також виявлення найкращих спортсменів університету для участі в змаганнях обласної організації ФСТ «Динамо» України та студентських іграх з волейболу.

Усіх переможців змагань урочисто привітав проректор університету Олександр Ніколаєв, який вручив капітанам команд кубки та пам’ятні дипломи.

Ігри проходили за активної підтримки вболівальників, які дружно і емоційно підтримували команди.

Тож, ми вітаємо переможців змагань та з нетерпінням чекаємо наступних не менш захоплюючих спортивних баталій.

           

Перейти до вмісту