• Українська
  • English
×

ЗБІРНА КОМАНДА ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС З ВОЛЕЙБОЛУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ НА КУБОК НАЧАЛЬНИКА ГУНП В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

23 грудня 2016 року збірна команда Херсонського факультету брала участь у спортивних змаганнях з волейболу серед команд правоохоронних органів Херсонської області.

Всього у Кубку було представлено вісім команд – Головного управління Національної поліції у Херсонській області, ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Херсонського слідчого ізолятора Управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, Головного управління Служби безпеки в Херсонській області, підрозділів Державної прикордонної служби, військової частини 3056 Національної гвардії України, Херсонської обласної прокуратури та Херсонського факультету ОДУВС.

Змагання проходили в м. Херсоні на базі спортивного залу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради.

До основного складу нашої команди ввійшли декан факультету Олександр Берило, фахівець Сергій Коляда (тренер спортивної секції з волейболу), курсанти 1 та 2 навчальних курсів (Андрій Гарасько, Анатолій Ніколайчук, Василь Чернега, Віктор Міньє).

Боротьба між командами проходила у два етапи: спочатку колективи правоохоронців змагалися за круговою системою у двох підгрупах, потім – переможці та призери кожної з підгруп боролися за призові місця між собою у фінальній частині Кубку.

Команда Херсонського факультету здобула дві перемоги у своїй підгрупі над суперниками з військової частини 3056 Національної гвардії і Херсонського слідчого ізолятора Управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області. У фінальній грі за третє місце у впертій боротьбі наші волейболісти поступилися команді Служби безпеки, але, як кажуть, – перемогла дружба.

Ігри проходили за активної підтримки вболівальників з числа науково-педагогічного складу Херсонського факультету, які дружно і емоційно підтримували свою команду.

Участь у таких змаганнях сприяє не тільки фізичному загартуванню поліцейських, а й налагодженню та підтримці професійних зв’язків між представниками силових структур на місцях.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту