Завершення 1-го етапу семінару-тренінгу за темою «Здійснення оперативно-розшукової діяльності в умовах воєнного стану»
Сьогодні, 15 травня, в ОДУВС завершено 1-й етап семінару-тренінгу за темою: «Здійснення оперативно-розшукової діяльності в умовах воєнного стану» для науково-педагогічних, педагогічних працівників, які викладають навчальну дисципліну «Оперативно-розшукова діяльність» у закладах освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.
Семінар проходив у форматі тренінгу для тренерів, враховуючи практичні напрацювання фахівців-практиків та актуальні аспекти оперативно-розшукової діяльності.
Педагоги (тренери) семінару-тренінгу з числа фахових працівників блоку кримінальної поліції, слідчих підрозділів - представників апарату НПУ, підкреслили актуальність та практичну цінність такого формату проведення занять.
Сертифікати про успішне проходження семінару-тренінгу вручили перший проректор ОДУВС Максим Корнієнко та проректор Вадим Підгородинський, які звернули увагу на важливість поєднання теоретичної, наукової та практичної складових під час підготовки кадрів для підрозділів НПУ.

