Засідання Наукової ради в університеті

28 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Наукової ради вишу.

На засіданні були розглянуті питання науково-дослідної роботи, а саме:

70b90070-a503-4769-a0e0-e599724767be1. Обговорення та схвалення тем дисертаційних досліджень ад’юнктів та аспірантів набору 2020 року. Основним доповідачем виступила завідувач докторантури та аспірантури кандидат юридичних наук Ірина Теслюк.

2. Організація наукової роботи серед курсантів та студентів. Основний доповідач – начальник відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук підполковник поліції Наталія Домброван.

3. Рекомендація до друку:

– монографічне дослідження Маковій В.П., Сухарєва А.О. на тему: «Посвідчення заповіту посадовою, службовою особою: теорія та практика» у співавторстві;

– наукового фахового журналу «Південноукраїнський правничий часопис» № 3 за 2020 р.;

– наукового фахового журналу «Юридичний бюлетень» № 14 за 2020 р.

Питання були розглянуті та винесені для подальшого погодження на Вченій раді університету.